Biuro Częstochowskiego Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich
ul. Mikołaja Kopernika 16/18, 42-217 Częstochowa
tel./fax: (34) 324-46-54

Aktualności

Relacja z seminarium „Urządzenia produkcji ZPUE S.A. w infrastrukturze ładowania pojazdów elektrycznych, magazynowania energii oraz instalacjach OZE”

W dniu 16 listopada 2022 r. w Auli Wydziału Elektrycznego Politechniki Częstochowskiej odbyło się seminarium „Urządzenia produkcji ZPUE S.A. w infrastrukturze ładowania pojazdów elektrycznych, magazynowania energii oraz instalacjach OZE”. Seminarium zostało zorganizowane przez Częstochowski Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich we współpracy z Członkiem Wspierającym SEP – Wydziałem Elektrycznym Politechniki Częstochowskiej.

Tematyka seminarium dotyczyła:

• stacji ładowania samochodów elektrycznych,
  • magazynów energii elektrycznych,
  • kontenerowych stacji transformatorowych dedykowanych dla instalacji fotowoltaicznych 1 MW,
  • kontenerowych stacji transformatorowych dedykowanych dla zakładów przemysłowych.

Seminarium poprowadzili Przedstawiciele ZPUE S.A.: Pan Krzysztof Walasek – Menedżera ds. Kluczowych Klientów Rynek E-mobility oraz Pan Hubert Kania – kierownik Produktu Stacje Transformatorowe.

Wsparcie organizacyjne ze strony ZPUE S.A. zapewnione zostało przez Pana Karola Szczepanika – Kierownika Obszaru Częstochowa Gliwice.

W seminarium udział wzięło ponad dwustu Uczestników – Członków i Sympatyków Stowarzyszenia Elektryków Polskich.